7/24 Çağrı Merkezi

Aynı Gün Servis İmkanı 444 18 20

Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmesi gerçekleştirmektedir. Cihazın onarım, bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Beyaz Eşya Servis cihazın periyodik bakımları dahil olmak üzere tüm arıza tespitlerini gerçekleştirir. Ardından 444 18 20 numaralı çağrı destek hattı üzerinden sizinle iletişime geçerek cihazın servisi hakkında sizlere bilgi sunar. Beyaz Eşya Teknik Servisi aynı gün içerisinde cihazın onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Adresinize ulaşan mobil gezici ekip personelleri tüm hijyen kurallarına uygun biçimde onarım işlemini gerçekleştirir. Alanında uzman Beyaz Eşya Teknik Servis personelleri; sertifikalı ve deneyimli kadrodan oluşmaktadır. Cihazın arızasını kontrol etmek için gerekli analiz ve bakımları gerçekleştirdikten sonra tarafınıza mutlaka SMS veya çağrı yoluyla bilgilendirme yapmaktayız.

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti çok kolay bir hizmet değildir. Çünkü hem usta becerisi hem yetenek hemde dikkat ister. Özellikle ürün taşınırken kurulum esnasında veya kurulduktan sonra cihaza hassas davranmanız gerekir. Hangi servis personeli cihazın onarımını gerçekleştirdiyse yine kurulum esnasında o personelinde Beyaz Eşya Teknik Servisi hizmeti sunması gerekir. Çünkü cihazın çalışmaması durumunda veya farklı bir arızayı tekrarlaması durumunda onarımını gerçekleştiren personelin cihazı tanıyor, olması avantaj sağlayacaktır.

Beyaz Eşya Teknik Servisi onarım öncesinde mutlaka tarafınıza tahmini masraflar hakkında bilgilendirme sağlamaktadır. Eğer onaylamazsanız cihazın onarımı kesinlikle gerçekleşmeyecektir. Beyaz Eşya Servis hem hızlı hem kaliteli hemde garantili servis hizmeti sunmaktadır. Adresinize en yakın bölgeden servis çağırmak için 444 18 20 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.